Хлопці, дякую за чудовий, дбайливий сервіс та найсмачніші страви!
Імпонувало все в деталях: приглушене освітлення, аргентинські треки та просто
приємна музика. Залишилися дуже задоволені. Десерти підкорили нас у фіналі: прекрасна панна – кота, теплий пиріг
із яблуком, все на високому рівні.